ERJ-1GJF1623C
MFR.Part #
ERJ-1GJF1623C
JLCPCB Part #
C20021154
Description
-55℃~+125℃ 162kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS