ERJ-U06F69R8V
MFR.Part #
ERJ-U06F69R8V
JLCPCB Part #
C4336187
Description
-55℃~+155℃ 125mW 69.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS