ERJ-L03UJ70MV
MFR.Part #
ERJ-L03UJ70MV
JLCPCB Part #
C3983488
Description
-55℃~+125℃ 200mW 70mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS