ERA-3AED3920V
MFR.Part #
ERA-3AED3920V
JLCPCB Part #
C20014981
Description
-55℃~+155℃ 100mW 392Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS