ERA-3VEB8060V
MFR.Part #
ERA-3VEB8060V
JLCPCB Part #
C4030782
Description
-55℃~+155℃ 125mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS