ERJ-U12F1202U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U12F1202U
JLCPCB Part #
C4089692
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS