EEU-FR1J101LB
MFR.Part #
EEU-FR1J101LB
JLCPCB Part #
C1579743
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 15mm 518.7mA@120Hz 5mm 63V 68mΩ 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS