ERJ-U02D6042X
MFR.Part #
ERJ-U02D6042X
JLCPCB Part #
C2106535
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS