ERJ-U02D6040X
MFR.Part #
ERJ-U02D6040X
JLCPCB Part #
C2105523
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS