ERJ-U1TD8871U
MFR.Part #
ERJ-U1TD8871U
JLCPCB Part #
C1713544
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS