ERJ-1GJJ272C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ272C
JLCPCB Part #
C20022450
Description
-55℃~+125℃ 2.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS