ERJ-U02D1243X
MFR.Part #
ERJ-U02D1243X
JLCPCB Part #
C2105314
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 124kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS