ERJ-U02F1243X
MFR.Part #
ERJ-U02F1243X
JLCPCB Part #
C4073084
Description
-55℃~+155℃ 100mW 124kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS