ERA-8PPB8253V
MFR.Part #
ERA-8PPB8253V
JLCPCB Part #
C7273455
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS