EEHZC1E680XV
MFR.Part #
EEHZC1E680XV
JLCPCB Part #
C542509
Package
SMD,D6.3xL8.3mm
Description
-55℃~+125℃ 210mA@100Hz 25V 4000hrs@125℃ 6.3mm 68uF 8.3mm ±20% SMD,D6.3xL8.3mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS