ERJ-U12J511U
MFR.Part #
ERJ-U12J511U
JLCPCB Part #
C4165643
Description
-55℃~+155℃ 510Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS