ERJ-PB3B2261V
MFR.Part #
ERJ-PB3B2261V
JLCPCB Part #
C2086736
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS