ERJ-S1TD6192U
MFR.Part #
ERJ-S1TD6192U
JLCPCB Part #
C1714052
Description
-55℃~+155℃ 1W 61.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS