ERA-1AEC8870C
MFR.Part #
ERA-1AEC8870C
JLCPCB Part #
C20013334
Description
-55℃~+155℃ 50mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS