EEU-FC1H100LH
MFR.Part #
EEU-FC1H100LH
JLCPCB Part #
C1580718
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1.3Ω 1000hrs@105℃ 10uF 11mm 2.5mm 50V 5mm 81.25mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS