CRGH2512F210K
MFR.Part #
CRGH2512F210K
JLCPCB Part #
C4191949
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS