ECE-A1HKA4R7B
MFR.Part #
ECE-A1HKA4R7B
JLCPCB Part #
C5114183
Package
Plugin,D4xL8mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 23mA@120Hz 4.7uF 4mm 50V 5mm 8mm ±20% 插件,D4xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS