ERJ-PB3D1472V
MFR.Part #
ERJ-PB3D1472V
JLCPCB Part #
C4264964
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS