ERJ-S1TD4701U
MFR.Part #
ERJ-S1TD4701U
JLCPCB Part #
C1713269
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS