ERJ-U12D5760U
MFR.Part #
ERJ-U12D5760U
JLCPCB Part #
C1699792
Description
-55℃~+155℃ 576Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS