EEU-FK1A272
MFR.Part #
EEU-FK1A272
JLCPCB Part #
C1583597
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.512A@120Hz 10V 12.5mm 20mm 2700uF 29mΩ 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS