NQ121WJ0565T4E
MFR.Part #
NQ121WJ0565T4E
JLCPCB Part #
C2781962
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.6MΩ ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS