ERJ-S1TD2100U
MFR.Part #
ERJ-S1TD2100U
JLCPCB Part #
C4102747
Description
-55℃~+155℃ 1W 210Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS