ERJ-U12J244U
MFR.Part #
ERJ-U12J244U
JLCPCB Part #
C1014337
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS