ERJ-P6WF1873V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1873V
JLCPCB Part #
C4337039
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS