ERJ-HP6J104V
MFR.Part #
ERJ-HP6J104V
JLCPCB Part #
C4146509
Description
-55℃~+175℃ 100kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS