ERJ-P08D4320V
MFR.Part #
ERJ-P08D4320V
JLCPCB Part #
C4239862
Description
-55℃~+155℃ 432Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS