ERBRE0R50V
MFR.Part #
ERBRE0R50V
JLCPCB Part #
C713404
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 1.6mm 32V 500mA 50A Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS