ERJ-S14F34R0U
MFR.Part #
ERJ-S14F34R0U
JLCPCB Part #
C2140348
Description
-55℃~+155℃ 34Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS