RN73H2ETTD2943A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD2943A10
JLCPCB Part #
C4042039
Description
-55℃~+155℃ 250mW 294kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS