EET-EE2W181KJ
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EET-EE2W181KJ
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 2.24A@100kHz 3000hrs@105℃ 30mm 32mm 450V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS