EZP-Q60225LTD
MFR.Part #
EZP-Q60225LTD
JLCPCB Part #
C20028772
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2uF 600V ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS