ECW-H10102RJV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-H10102RJV
JLCPCB Part #
C3801992
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 1nF ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS