ERJ-S12J201U
MFR.Part #
ERJ-S12J201U
JLCPCB Part #
C2135140
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 500V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS