ERJ-U14F1242U
MFR.Part #
ERJ-U14F1242U
JLCPCB Part #
C4146611
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS