EEE-TG1K330P
MFR.Part #
EEE-TG1K330P
JLCPCB Part #
C2164591
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10.2mm 10mm 1Ω@100kHz 2000hrs@125℃ 33uF 80V 90mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS