ERJ-1GEF8063C
MFR.Part #
ERJ-1GEF8063C
JLCPCB Part #
C19490736
Description
-55℃~+125℃ 50mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS