ERJ-U1DF1872U
MFR.Part #
ERJ-U1DF1872U
JLCPCB Part #
C3935650
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS