NRC10J102TRF
MFR.Part #
NRC10J102TRF
JLCPCB Part #
C20101291
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS