ERJ-XGNF1300Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF1300Y
JLCPCB Part #
C2127530
Description
-55℃~+125℃ 130Ω 30V 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS