ERJ-S06F1600V
MFR.Part #
ERJ-S06F1600V
JLCPCB Part #
C4310091
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS