ERJ-U03D3482V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U03D3482V
JLCPCB Part #
C4330627
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS