ECA-2DHG010I
MFR.Part #
ECA-2DHG010I
JLCPCB Part #
C1498936
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10uF 17mA@120Hz 2.5mm 2000hrs@105℃ 200V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS