ERJ-S06D3241V
MFR.Part #
ERJ-S06D3241V
JLCPCB Part #
C2123996
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.24kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS