ECQ-UBAF392VA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECQ-UBAF392VA
JLCPCB Part #
C3298994
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 3.9nF 300V X1、Y2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS